Contact

Als je een mail wilt sturen naar ALLE leiding: leiding@scoutsnieuwenrode.be
Groepsleiding (groepsleiding@scoutsnieuwenrode.be)

 Jochen Van den Berghe 
Banaangroene koddige Maraboe
0478/907387
Jochen@scoutsnieuwenrode.be 

Lara Terweduwe 
Zonsondergangoranje goedlachse sneeuwstormvogel
0470/542684 
lara@scoutsnieuwenrode.be 

​​Kapoenenleiding (kapoenenleiding@scoutsnieuwenrode.be)

Wordt op zondag 2 september bekend gemaakt!

 

 

Kawellenleiding (kawellenleiding@scoutsnieuwenrode.be)

Wordt op zondag 2 september bekend gemaakt!

 

 

Jonggiverleiding (jonggiverleiding@scoutsnieuwenrode.be)

 

Wordt op zondag 2 september bekend gemaakt!

 

Giverleiding (giverleiding@scoutsnieuwenrode.be)

Wordt op zondag 2 september bekend gemaakt!

 

 

Jinleiding (jinleiding@scoutsnieuwenrode.be)

Wordt op zondag 2 september bekend gemaakt!

 

Technische vragen? (Bv. inschrijvingstool voor kamp): mail naar: ict@scoutsnieuwenrode.be