Contact

 Groepsleiding (groepsleiding@scoutsnieuwenrode.be)

 Jochen Van den Berghe 
Banaangroene koddige Maraboe
0478/907387
Jochen@scoutsnieuwenrode.be 

 Britt Weerts 
Chilipeperrode betrouwbare Kauw
0474/723829 
britt@scoutsnieuwenrode.be 

​​Kapoenenleiding (kapoenenleiding@scoutsnieuwenrode.be)

 

Senne Van Praet (takverantwoordelijke)
Secretarisvogel
0498/11 19 59 
senne@scoutsnieuwenrode.be 

Sander Kempenaers
Roestbruine sociale Agaam
0470/89 88 09 
sander@scoutsnieuwenrode.be

Kristof Vanthournout
0497/77 25 61
kristof@scoutsnieuwenrode.be

Matthias Olbrechts
0478/944736 
matthias@scoutsnieuwenrode.be 

 

 

 

Kawellenleiding (kawellenleiding@scoutsnieuwenrode.be)

Mats Demol (takverantwoordelijke) 
Kiwigroene sociale Gibbon
0474/443878 
mats@scoutsnieuwenrode.be 

Tom Lievens 
Irisblauwe competitieve Serval
0479/831183 
tom@scoutsnieuwenrode.be 

Lena Vandeputte 
Cuberdonpaarse spontane Ekster
0477/228963 
lena@scoutsnieuwenrode.be 

 

 

Jonggiverleiding (jonggiverleiding@scoutsnieuwenrode.be)

 Lara Terweduwe (takverantwoordelijke) 
Zonsondergangoranje goedlachse sneeuwstormvogel
0470/542684 
lara@scoutsnieuwenrode.be 

 Tim Cauwenberghs 
Inktblauw intelligent Stekelvarken
0470/898281 
tim@scoutsnieuwenrode.be 

Robbe De Backer 
Staalgrijze trotse beer
0471/188862 
robbe@scoutsnieuwenrode.be 

 Arne De Backer 
Braambesrode handige Kwikstaart
0479/118047  
arne@scoutsnieuwenrode.be 

 

Giverleiding (giverleiding@scoutsnieuwenrode.be)

Vic Van de Poel (takverantwoordelijke)
Zonnestraalgele gedreven Beo
0474/824270 
vic@scoutsnieuwenrode.be 

 Jochen Van den Berghe 
Banaangroene koddige Maraboe
0478/907387 
Jochen@scoutsnieuwenrode.be 

 

 

Jinleiding (jinleiding@scoutsnieuwenrode.be)

 Josse De Knock (takverantwoordelijke)
 Schorsbruin speels stokstaartje
0478/733887  
josse@scoutsnieuwenrode.be 

 Britt Weerts 
Chilipeperrode betrouwbare Kauw
0474/723829  
britt@scoutsnieuwenrode.be