Contact

Als je een mail wilt sturen naar ALLE leiding: leiding@scoutsnieuwenrode.be

*******************************************************

Groepsleiding (groepsleiding@scoutsnieuwenrode.be)

 Jochen Van den Berghe 
0478/907387
Jochen@scoutsnieuwenrode.be 

Arno Loosvelt 
0470/83.23.55
arno@scoutsnieuwenrode.be

Vic Van de Poel
0474/82.42.70
vic@scoutsnieuwenrode.be

********************************************************

Tibert Merckx (Takverantwoordelijke)
0487/22.96.96
tibert@scoutsnieuwenrode.be

Karen Van den berghe
0474/61.76.74
karen@scoutsnieuwenrode.be

Stan Loosvelt
0471/63.04.35
stan@scoutsnieuwenrode.be

********************************************************

Kawellenleiding (kawellenleiding@scoutsnieuwenrode.be

Achiel Van Buggenhout (Takverantwoordelijke)
0476/09.65.77
achiel@scoutsnieuwenrode.be

Axel Tuyaerts
0468/15.03.01
axel@scoutsnieuwenrode.be

Filo Engels
0468/21.74.06
filo@scoutsnieuwenrode.be

********************************************************

Beverleiding (beverleiding@scoutsnieuwenrode.be)

Warre Loosvelt (Takverantwoordelijke)
0471/57.75.64
warre@scoutsnieuwenrode.be

Arno Loosvelt
0470/83.23.55
arno@scoutsnieuwenrode.be

Noa Huysmans
0478/16.17.50
noa@scoutsnieuwenrode.be

********************************************************

Jonggiverleiding (jonggiverleiding@scoutsnieuwenrode.be)

Bent Van Buggenhout (Takverantwoordelijke)
0460/96.71.72
bent@scoutsnieuwenrode.be

Jochen Van den Berghe
0478/90.73.87
jochen@scoutsnieuwenrode.be

Jules Demuynck
0497/21.41.84
jules@scoutsnieuwenrode.be

********************************************************

Giverleiding (giverleiding@scoutsnieuwenrode.be)

Tim Cauwenberghs (Takverantwoordelijke)
0470/89.82.81
tim@scoutsnieuwenrode.be

Niels Demol
0471/47.34.83
niels@scoutsnieuwenrode.be

Pieterjan L’ Ecluse
0478/07.09.94
pieterjan@scoutsnieuwenrode.be

********************************************************

Jinleiding (jinleiding@scoutsnieuwenrode.be)

 Rik Teugels (Takverantwoordelijke)
0474/21.99.25
rik@scoutsnieuwenrode.be

Vic Van de Poel
0474/82.42.70
vic@scoutsnieuwenrode.be

 

Technische vragen? (Bv. inschrijvingstool voor kamp): mail naar: ict@scoutsnieuwenrode.be

Vragen i.v.m. onze verbouwingen: vzw@scoutsnieuwenrode.be