Contact

Als je een mail wilt sturen naar ALLE leiding: leiding@scoutsnieuwenrode.be

*******************************************************

Groepsleiding (groepsleiding@scoutsnieuwenrode.be)

 Jochen Van den Berghe 
0478/907387
Jochen@scoutsnieuwenrode.be 

Arno Loosvelt 
0470/83.23.55
arno@scoutsnieuwenrode.be

Vic Van de Poel
0474/82.42.70
vic@scoutsnieuwenrode.be

********************************************************

Arno Loosvelt (Takverantwordelijke)
0470/83.23.55
arno@scoutsnieuwenrode.be

Tibert Merckx
0487/22.96.96
tibert@scoutsnieuwenrode.be

Ella Lievens
0478/20.86.64
ella@scoutsnieuwenrode.be

********************************************************

Kawellenleiding (kawellenleiding@scoutsnieuwenrode.be

Tim Cauwenberghs (Takverantwoordelijke)
0470/89.82.81
tim@scoutsnieuwenrode.be

 Jochen Van den Berghe
0478/90.73.87
jochen@scoutsnieuwenrode.be

Axel Tuyaerts 
0468/15.03.01
axel@scoutsnieuwenrode.be

********************************************************

Jonggiverleiding (jonggiverleiding@scoutsnieuwenrode.be)

Mats Demol (Takverantwoordelijke)
0474/44.38.78
mats@scoutsnieuwenrode.be

Pieterjan L’ Ecluse
0478/07.09.94
pieterjan@scoutsnieuwenrode.be

Niels Demol
0471/47.34.83
niels@scoutsnieuwenrode.be

Rik Teugels
0474/21.99.25
rik@scoutsnieuwenrode.be

 

********************************************************

Giverleiding (giverleiding@scoutsnieuwenrode.be)

Senne Van Praet (Takverantwoordelijke)
0498/11.19.59
senne@scoutsnieuwenrode.be

Lara Terweduwe
0470/54.26.84
lara@scoutsnieuwenrode.be

 

********************************************************

Jinleiding (jinleiding@scoutsnieuwenrode.be)

 Vic Van de Poel (Takverantwoordelijke)
0474/82.42.70
vic@scoutsnieuwenrode.be

Achiel Van Buggenhout
0476/09.65.77
achiel@scoutsnieuwenrode.be

 

Technische vragen? (Bv. inschrijvingstool voor kamp): mail naar: ict@scoutsnieuwenrode.be

Vragen i.v.m. onze verbouwingen: vzw@scoutsnieuwenrode.be